Toptan Plakalık 

Toptan Plakalık siparişlerinizde en hızlı ve ekonomik fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Farklı tasarımlar ve Firmanıza Uygun Modeller İçin bizleri arayarak kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı.

TOPTAN PLAKALIK MODELLERİ

takmatik plakalık

plakalık

takmatik plakalık

Toptan Plakalık Fiyatları

takmatik plakalık

Kabartmalı Plakalık

takmatik plakalık

Galeri Plakalık Fiyatları

takmatik plakalık

Toplu Plakalık

takmatik plakalık

Plakalık Toptan

sürgülü plakalık

Araç Plakalık

menteşeli plakalık

PLAKA ALTLIĞI

takmatik plakalık

Plakalık Fiyatları

sürgülü plakalık

Nikelaj Plakalık

menteşeli plakalık

Krom Plakalık

takmatik plakalık

Plakalıklar

Toptan Plakalık Modelleri

Toptan plakalık modellerimiz takmatik, sürgülü ve menteşeli plaka altlığı olmak üzere toplam 3 ayrı modellerimiz bulunmaktadır. Takmatik model genelde oto galerilerin tercih ettiği model olup takıp çıkarması kolaydır. Sürgülü model olan plakalığımız ise yeni çıkarmış olduğumuz model olup sürme şeklinde takılıp çıkarılır. Menteşeli model daha çok kurumsal plazaların tercih etmiş olduğu modeldir.

Plaka altlığı

üretimimizde en çok dikkat ettiğimiz hususlar esnek, şık ve kırılmaz olmasıdır. Müşterilerimize özel olarak en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla vermeye ilkemiz haline getirdik. Satın alınan plaka altlığı taleplerine göre çıta rengi, yazı tipi ve yazı rengi gibi değişiklikler yapılabilir. Plaka altlığı siparişleriniz de minimum 500 adet üretim yapılmaktadır.

Plaka Altlığı siparişlerinizi bizleri arayarak ya da whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşıp grafik tasarımlarınızı yaptırarak rahatlıkla ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişi verirken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar dan bir tanesi esnek ve kırılmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Sipariş verdiğiniz günden itibaren minimum sürede teslimat gerçekleştirilir. Anlaşmalı kargo firmalarımızla Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız. Araç sürücülerinin çeşitli beğenilerine göre bulunan plaka altlıkları dış unsurlardan ve yıpratıcı etkilerden korumakta. Plaka altlıkları genelde plastik hammadde ile üretimi yapılır. Kullanılan bu Plastik ham medde ile araç plakası hem şık bir görünüm hem de dış etkenlerden korunur bir hal alır. Üretim aşamasında moblen denilen plastik ham madde kullanılarak daha sağlam bir malzeme ortaya çıkar. Plaka altlığı üretimi yapılırken de firmalara özel ya da markalara özel olarak ta imalat yapılır. Firmalara ya da markalara özel imalat yapılırken de özel renkli baskılar da tasarlana bilinir. Bu renkli baskılar firma logo ve yazıları isteğe göre düzenlenir, bu baskılar özel boyalar ve yaldız varak malzemeler le yapılır. Yapılan baskıların kararma solma ya da zaman içinde çıkması söz konusu değildir. Kabarma baskı oto Plaka altlığıbu sebepten firmaların en çok kullanmış oldukları bir ürün haline gelmiştir. Plaka Altlığı montajı ise son derece kolay ve pratik bir işlemdir.

OTO KOKUSU

Araçlar; uzun süreli kullanım, sigara dumanı, araç döşemelerinden ve kumaşlarından kaynaklanan kokular, klima veya havalandırmanın sebep olduğu kokular, araç içerisinde yiyecek tüketilmesi, araç içerisinde evcil hayvan bulundurulması gibi nedenlerle kötü kokabiliyor. Seyahat süresi ne olursa olsun bu kötü kokular araç içerisinde seyahat edenleri rahatsız ediyor. Bu olumsuz etkinin giderilmesi ve sürüşün keyifli bir hâle dönüştürülebilmesi oto parfümü kullanılarak mümkün hâle geliyor.

Herkes tarafından beğenilen pek çok farklı özel kokuya sahip araba parfümü seçenekleri arasında rahatlatıcı vanilya, taptaze kavun, okyanus, eşsiz lavanta, limon ve çam aroması kokuları dikkat çekiyor. Bunların dışında onlarca farklı koku seçeneği araç içerisinde ferah bir ortam elde edilmesine yardımcı oluyor. Sizler de ister ailenizle ister misafirlerinizle yapacağınız seyahatler sırasında kullanacağınız araç parfümleriyle yolculuğunuzu daha ferah bir hâle getirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.