plakalik

Plakalik

Oto Plakalık üretimi; Moblen ham maddesinden ürettiğimiz için son derece kaliteli ve şık bir görünüm elde etmekteyiz. Ayrıca 1. kalite plastik malzeme olduğundan kırılmaya dayanıklı son derece esnek ve kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Araç Plakalık

Araç Plakalık siparişlerinizde bize whatsapp sipariş hattımızdan yada telefonla ulaşabilir şiparişlerinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Grafik tasarımlarınız bizim tarafımızdan ücretsiz bir şekilde yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Oto Plakalık

Oto Plakalık Modelleri Takmatik, Sürgülü Ve Menteseli olmak üzere 3 modelden Oluşmaktadır. Firmaların genellikle kullanımı kolay olduğundan takmatik model tercih sebebi olmaktadır. Minimum sipariş adetimiz 500 adet olarak siparişlerinizi verebilir hızlı teslimat uygulamasından faydalanabilirsiniz. Fiyat almak için Lütfen bize ulaşınız.

Oto Plakalik

Plakalik Ruhsat Kılıfları Oto Kokuları

Plakalik Fiyatları

Plaka Altlığı üretimi; Kasa kısmı yani gövde kısmı; moblen hammaddesinden üretildiği için son derece esnek ve kırılmaz özelliğine sahip. Plaka altlığı Üretim Merkezi Yazı ve reklam bölümü; Bu bölüm ABS hammaddesinden üretildiği için daha parlak ve şık bir görünüm elde etmiş oluyoruz. Yazı ve baskı kısmı Alman Kurz malı krom kaplama 1. Sınıf yaldızlar kullanılmaktadır..

Plakalik

modellerimiz takmatik, sürgülü ve menteşeli Plaka Altlığı olmak üzere toplam 3 ayrı modellerimiz bulunmaktadır. Takmatik model genelde oto galerilerin tercih ettiği model olup takıp çıkarması kolaydır. Sürgülü model olan plakalığımız ise yeni çıkarmış olduğumuz model olup sürme şeklinde takılıp çıkarılır. Menteşeli model daha çok kurumsal plazaların tercih etmiş olduğu modeldir.

Plaka Altlığı

üretimimizde en çok dikkat ettiğimiz hususlar esnek, şık ve kırılmaz olmasıdır. Siz müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla vermeye ilkemiz haline getirdik. Taleplerine göre çıta rengi, yazı tipi ve yazı rengi gibi değişiklikler yapılabilir. Plaka altlığı siparişleriniz de minimum 500 adet üretim yapılmaktadır. Plaka Altlığı siparişlerinizi bizleri arayarak ya da whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşıp grafik tasarımlarınızı yaptırarak rahatlıkla ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişi verirken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar dan bir tanesi esnek ve kırılmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Sipariş verdiğiniz günden itibaren minimum sürede teslimat gerçekleştirilir. Anlaşmalı kargo firmalarımızla Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Plakalik

Araç sürücülerinin çeşitli beğenilerine göre bulunan plakalik dış unsurlardan ve yıpratıcı etkilerden korumakta. Plaka altlıkları genelde plastik hammadde ile üretimi yapılır. Kullanılan bu Plastik ham medde ile araç plakası hem şık bir görünüm hem de dış etkenlerden korunur bir hal alır. Üretim aşamasında moblen denilen plastik ham madde kullanılarak daha sağlam bir malzeme ortaya çıkar. Plaka altlıkları üretimi yapılırken de firmalara özel ya da markalara özel olarak ta imalat yapılır. Firmalara ya da markalara özel imalat yapılırken de özel renkli baskılar da tasarlana bilinir. Bu renkli baskılar firma logo ve yazıları isteğe göre düzenlenir, bu baskılar özel boyalar ve yaldız varak malzemeler le yapılır. Yapılan baskıların kararma solma ya da zaman içinde çıkması söz konusu değildir. Kabarma baskı plakalık altlıkları bu sebepten firmaların en çok kullanmış oldukları bir ürün haline gelmiştir. Plakalikmontajı ise son derece kolay ve pratik bir işlemdir.